הדפסת תמונות על זכוכית | זכוכית מודפסת | הדפסה על זכוכית - 180flat

הדפסה על זכוכית במחירים מיוחדים

כיום בעידן הטכנולוגיה זכוכית מודפסת נחשבת לאחד האלמנטים העיצוביים המרשימים ביותר. האפשריות הטכניות והטכנולוגיות המגוונות הקיימות כים בתחום ההדפסות הדיגיטליות מאפשרות להדפיס על מגוון חומרים קשיחים ובהם גם הדפסת תמונות על זכוכית. ניתן כיום להדפיס הדפסים בכל סוג, צורה וצבע – עם טקסט ובלעדיו – על חלונות, מקלחונים, חלקי ריהוט, ויטרינות, עיצוב חללים, תערוכות וירידים ועוד. 
 

מחיר זכוכית מודפסת

עם התפתחות הטכנולוגיה והעלאת הנגישות שלה המחירים הפכו לאטרקטיביים ונגישים יותר, מחיר ההדפסה על זכוכית הוא אחד מהם. מחיר ההדפסה נקבע ממספר פרמטרים שונים: גודל ההדפס, סוג ההדפס, סוג החומר ועוד... לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 077-4327824

הדפסת תמונות על זכוכית - מגוון עיצובים לכל טעם

הדפסה על זכוכית מעשירה ומעצימה את האפקט החזותי של הזכוכית - היפה והמרשימה כשלעצמה. זכוכית מודפסת משדרגת את הזכוכית כאלמנט עיצובי מרשים. בטכניקה ייחודית וייעודית לזכוכית, ניתן ליצור תמונות צבעוניות מרהיבות, לייפות שולחנות, חלונות, דלתות וכל אביזר העשוי, כולו או חלקו, מזכוכית.
בעלי עסקים יכולים להסתייע באמצעות טכניקה של הדפסה על זכוכית כדי ליצור עיצוב שמשדרג את התדמית העסקית שלהם. בין השאר ניתן לבצע הדפסת תמונות על זכוכית של לוגו ותמונות המזוהות עם החברה ומהוות חלק בלתי נפרד ממיתוגה וכל זה במחיר משתלם במיוחד.
הדפסה על זכוכית מהווה אלמנט דקורטיבי מובהק במחיר נוח אבל היא עשויה לשמש גם פלטפורמה שיווקית חזקה ואפקטיבית לבעלי עסקים, קל וחומר כאשר היא מקשטת ומייפה קירות או מחיצות זכוכית בתוך העסק. הלקוחות והאורחים שלכם ודאי יתרשמו מזכוכית מודפסת לנוי ולהידור.
התמונות המובאות כאן להמחשה מעידות, בוודאי, על הפוטנציאל הגלום בטכניקת הדפסה על זכוכית. ניתן להזמין ולקבל את העיצוב המבוקש מתוך מגוון עיצובים קיימים וכמובן לבחור עיצוב מקורי, הולם וייחודי, המאפשר לעסק להפוך את ההדפסת תמונות על זכוכית לחלק בלתי נפרד מהשפה העיצובית שלו. 

דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים