בחירת חומרנכון להדפסה, הדפסה על מוצרים | 180flat

הדפסה על מוצרים - סוגי החומריםבזמן שאנחנו נעים קדימה וחושבים שעולם הפרסום והשיווק מתמקד אך ורק בפלטפורמות אלקטרוניות כמו אינטרנט, טלוויזיה או רדיו, אזי שאנחנו שוכחים שפלטפורמת הפרסום הגדולה והזולה ביותר היא דווקא הדפוס ואנחנו לא מתכוונים בהכרח לתקשורת הכתובה, אלא לעולמות של מוצרי קידום מכירות ושיווק, עולמות בהם נעשה שימוש בדפוס על מוצרים.

דפוס על מוצרים משרת חברות מכל  ענפי המשק, כאשר החברות העיקריות שמשתמשות בשירות זה, הן חברות בסדר גודל קטן עד בינוני, שמתקשות להגיע לציבור הרחב דרך האינטרנט או התקשורת. אין זה אומר שחברות גדולות לא משתמשות בשירות זה לצורך קידום מכירות, למשל  בעת אירועים גדולים, ירידים, שווקים, כנסים , מסיבות ועוד.

השימוש בהדפסות על מוצרים נעשה מתוך 2 גישות, הראשונה מדברת על חשיפה. אנחנו חושפים את המותג (או את השירות) לקהלים חדשים באירועים שונים. הגישה השנייה מתעסקת בנוכחות. המותג שלנו כבר מוכר אך אם לא נשים אותו כל הזמן בפרונט הוא יישכח. ברגע שמותג נשכח קשה יותר להחזיר אותו לתודעה מאשר מותג חדש שצריך לצבור תאוצה. זו הסיבה שחברות דואגות להדפסה על מוצרים של שם החברה בצורות שונות.

הדפסה על מוצרים יכולה להיעשות במספר רבדים. ראשית, היא יכולה לעשות על חומרים שונים, החל מעץ, פלסטיק, בד ועוד. שנית, היא יכולה לעשות בגישות שונות, גישה שיווקית או גישה אינפורמטיבית. שלוש, הדפסה על מוצרים יכולה להיעשות על גבי מוצרים שונים, הכל תלוי דרך מה אנחנו רוצים לקדם.

כאן המקום להסביר, המסר שלנו נמדד לא רק בכיתוב אלא גם בחומר ובמוצר שאנחנו מקדמים דרכו, זה יכול להיות קידום שמרני ולכן נשתמש במוצרי קידום רגילים או שמא הקידום יהיה יותר קיצוני, חצוף, ואז משתמש בהדפסות על מוצרים שונים, יוצאים מן הכלל שאינם נתפסים כבחירה הראשונה הטבעית שלנו. 


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים