הדפסה על מוצרים | הדפסת תמונות על מוצרים - 180flat

הדפסה על מוצרים - כל הפתרונות במקום אחד

זקוקים להפקת עיצוב של עמדות מכירה? עומדים לפני הפקה של מוצרי תדמית ומוצרי תלת מימד מעוצבים? זקוקים לעיצוב קירות, הדפסה על רהיטים, זכוכית, רהיטים, אהילים?

היום קיימת הטכנולוגיה המאפשרת הדפסת תמונות על מוצרים
 שעשויים מכל חומר ואנחנו ב-180flat המומחים מס’ 1 בארץ להפקת כל המוצרים הללו במקצועות וביעילות - אםאתה זקוק לפתרונות הדפסה מיוחדים - אנחנו הכתובת שלך.
 
הדפסת מדבקות


הדפסה על פרספקס

הדפסה על אהילים

הדפסה על זכוכית


הדפסה על פלסטיק

הדפסה על פורמייקה

הדפסה על בדים

הדפסה על קרמיקה
הדפסה על שמשונית
הדפסה על עץ


הדפסת מדבקות רצפה

הדפסה על מתכת

הדפסה על מוצרים - איזה פתרונות יש לנו 

הדפסה על מוצרים היא אחד האמצעים השיווקיים היותר אפקטיביים. היא מאפשרת לעסק או לחברה להיחשף בפני קהלי יעד גדולים ומגוונים באופן ההופך את משוואת עלות- תועלת למשוואה מנצחת בהקשר זה: בהוצאה כספית צנועה, מידתית, ניתן להשיג השפעה עצומה.
הדפסות של מוצרים שונים, גדולים (כגון: קירות, שלטי חוצות) או קטנים ( מחזיקי מפתחות, מגנטים ועוד) מאפשרת לעסק להיחשף עם הלוגו שלו ועם כיתוב – סלוגן או הסבר קצר על אודות מוצרי העסק או השירות שהוא מציע- בכל מקום מבוקש ומזדמן כגון תערוכות, ירידים, ועידות, כנסים מקצועיים, מפגשי פנים אל פנים של משווקים עם ספקים ולקוחות פוטנציאליים ועוד.
עסק או חברה שרוצים להשתמש בהדפסה על מוצרים לשווק את עצמם, יכולים לדוגמה לחלק ברושורים, פליירים, חוברות ופולדרים ממותגים, אשר לוגו החברה מודפס על הכריכה החיצונית ואל כל אחד מהדפים שהיא בוחרת להניח בתוך "כיס" פנימי, שבו ניתן להכניס גם- הפתעה- צ'ופר קטן כגון, מגנט, דיסק און קי ממותג ומתנות קטנות נוספות.
הדפסה דיגיטאלית על מוצרים שונים היא הדפסה ברורה, איכותית, נקייה ואסתטית. כאשר משתמשים בהדפסת תמונות על מוצרים באופן דיגיטלי ניתן להפוך אותה לאלמנט עיצובי מרשים, המאפשר לעסק או לחברה להיתפס בתודעת כל מי שייחשף אליה כספקי מוצר או שירות מקצועיים ואיכותיים.
הדפסה איכותית מייתרת את הצורך להכביר מלים, לא אחת אפילו את עצם השימוש בהן. הדפסה איכותית מאפשרת לעיצוב החזותי לדבר בעד עצמו ללא צורך בהסברים. זה כוחו. זה ייחודו.
חברה המתמחה בהדפסה על מוצרים העשויים מסוגים שונים של חומרים ומוצרים מעמידה לרשותכם את כל משאביה הטכניים, הטכנולוגיים, המקצועיים ובעיקר- האנושיים על מנת לאפשר לכם ליהנות ממוצר מוגמר מושקע, מוקפד, מלוטש ומרהיב.
הדפסה על כל חומר שתבחרו או על אחדים מהם עשויה למנף את העסק, לחזק ולהעצים את הדימוי שלכם כמי שהם הטובים ביותר בתחום עיסוקם.  

סוגי הדפסות:

- הדפסה על מוצרים בצורה ישירה בטכנולוגיות שונות
- הדפסת משי
- הדפסת לוגו וטקסטים ( לא תמונות ) על מוצרי צריכה ומוצרי פרסום כמו : עטים, מציתים- קסדות-  בקבוקים- ...
- הדפסת UV דיגיטלית
- הדפסה ישירה  על חומרים כמו מתכת עץ/פורמייקה  זכוכית פרספקס קרמיקה ( לא לחדרי אמבטיה )
- חיתוך  צורני CNC או לייזר
- הדפסה דיגיטלית על חומרים "רכים"
- הדפסת תמונות על מוצרים כמו מדבקות ויניל , שמשוניות בדי תפאורה . מדבקות רצפה
- הדפסה קרמית
- הדפסה קרמית על אריחי קרמיקה לחדרים ,רטובים " עם מקדם לחות גבוה
- הדפסות על בדים
- הדפסת סובלימציה על בדים סינטטים בלבד ( (לפחות 80% פוליאסטר ) הדפסה ישירה על בד ( (אפשר לכבס את הבד ) . כימורים : תפירות גיזור לפי צורה
 
כל הטכנולוגיות והיכולות של הדפסה על מוצרים של חברתנו, מיושמות בחברתנו באמצעות מדפסות חכמות שנותנות מענה להדפסות עד לגודל 300/200 ( 3 מטר על שני מטר )
 

דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים