הדפסה על אלומיניום ומתכות - 180flat

הדפסה על אלומיניום ומתכת

אחד הטרנדים הלוהטים כיום הוא הדפסה על אלומיניום. בזכות התכונות של המתכת הנהדרת הזו, וההתפתחות הטכנולוגית האדירה שחלה בשנים אחרונות בתחום הייצור והעיבוד, ניתן כיום לנצל את תכונות האלומיניום הקל, הגמיש והחזק, ולהדפיס עליו מגוון רחב של תמונות בשלל צורות.
 
הדפסה על אלומיניום - הדבר הבא בעולם ההדפסות הדיגיטליות רוצים ליצור ולקבל מתנה מיוחדת במינה שתחזיק מעמד זמן רב? הדפסת תמונה על אלומיניום היא פתרון מצוין עבורכם.
 גמישותו הרבה של האלומיניום והעובדה שהוא יכול לעמוד היטב בכל מזג אוויר ולהחזיק שנים ארוכות גם בתנאי פנים וגם בתנאי חוץ, מהווה קרקע פוריה להדפסה על גביו של תמונות ויצירות אומנות מודרניות שהובילו את טרנד הדפסת התמונות הזה.
ניתן לשלב אלמנטים דקורטיביים וקישוטיים ולאחר הדפסת התמונה גם לצפות אותה בחומר מיוחד השומר עליה בצורה מדהימה למשך זמן רב, ולהציב אותה בכל מקום בבית, במרפסת או בחוץ, ואף לקבל מיקומים וצורות מיוחדות של הדפסת האלומיניום שאתם מזמינים.
 
בתעשייה קיימים סוגים רבים של אלומיניום והוא משמש למטרות רבות, ידוע כחומר שאינו צובר חלודה, חזק במיוחד ועמיד, לכן לא פלא שתכונות אלה הביאו אותו להפוך להיות בסיס מצוין גם כאלמנט קישוטי ודקורטיבי. 
 
כיום משתמשים בשני סוגי משטחים של אלומיניום להדפסת תמונות: אלומיניום רגיל אותו נהוג למצוא כמעט בכל בית, במסעדות וכדומה, ואלומיניום מוברש, שהוא אלומיניום כסוף.
 

השימושים השונים באלומיניום

ייחודו של האלומיניום המוברש הוא הטקסטורה של החומר, אותה ניתן לראות על ההדפס, כך מתקבל אופי מודרני ומהודר לכל תמונה המודפסת על גביו.
 
גם מהאלומיניום הרגיל ניתן לייצר הדפסות מדהימות בשלל צבעים, כאשר ניתן להשתמש בכמה סוגי דיו וצבעים לקבלת תמונות מרהיבות וחיות המעבירות בצורה מושלמת את התמונה שצילמתם, עם היתרון המדהים שנותנת לנו ההדפסה על אלומיניום - יופי ועמידות לאורך שנים רבות!
 
את ההדפסה ניתן לבצע על לוח אלומיניום (דיבונד) בציפוי לבן, סטנדרטי, או בהדפסה על ציפוי של אלומיניום מוברש טבעי. את ההדפסות ניתן להשיג באיכות מקסימלית, כמו שניתן לקבל בכל הדפסה, כלומר הדפסה באיכות HD. כמו כן ניתן לעצב ולקשט את הדפסי האלומיניום במגוון חומרים, טקסטורות וכדומה, ולקבל מוצר מוגמר מרהיב לעין ומזכרת מרגשת לכל בן משפחה שתמונתו מודפסת על גביי לוח האלומיניום החזק והעמיד או להשתמש בהם גם בחיפויי מטבח וכדומה.
 
לסיכום, הדפסה על אלומיניום היא רעיון נהדר גם למזכרת ומתנה וגם להבעת רעיון עיצובי בבית, לקישוט, דקורציה והפיכת חלל המגורים שלכם לאישי ומיוחד, הכל בעזרת פלטפורמת הדפסה על אלומיניום איכותי, הדפסה שגם תיראה נפלא וגם תחזיק לכם מעמד זמן רב!

דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים