הדפסה על מדבקות - 180flat

הדפסה על מדבקות לחיפוי קירות

הדפסה על מדבקות לכל עסק ולכל פתרון -חברת פרינט 180 מספקת הדפסת מדבקות וניל למגוון פתרונות לעסקים ועיצוב מתחמים . 

מדבקות מודפסות - מעכשיו לכל צורך

מדבקות מודפסות מהוות אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאוד. ניתן להדביקן על מוצרים שונים, לרבות על הפקות דפוס ובכך לסייע למינוף העסק ולמיתוגו. הדפסה על מדבקות מהווה אלמנט שיווקי ופרסומי מן המעלה הראשונה.  המדבקות המודפסות הן מנוע ומנוף שיווקי מצוין. בהשקעה קטנה- ביחס ניתן לקבל כמות גדולה מאוד של מדבקות ולהצמיד אותן לכל מוצר נבחר.
הדפסה על מדבקות מאפשרות למתג את החברה באמצעות הלוגו שלה ובצבעים המאפיינים אותה. המדבקה חושפת את החברה לקהלי יעד מגוונים ומאפשרת להתוודע אליה במהירות ובקלות.
לבד ממדבקות נייר רגילות קיימות מדבקות חזקות ואיכותיות יותר כגון מדבקות פוליאסטר לבנות ומדבקות פוליאסטר שקופות, שניתן להסירן בשלמותן ללא כל חשש שהן ייקרעו. ניתן להזמין מדבקות בגדלים שונים למטרות שונות. בהתאם לגודל- כמות המידע שניתן לכלול במדבקה.
באמצעות המדבקה ניתן ליצור מאפיין ויזואלי מבדל וממתג לחברה ולעסק שלכם. הדפסה על מדבקות מאפשרת לכם להציג עצמכם כמי שמשווקים מוצר מעוצב, מהודר ובעיקר- שימושי ומועיל לצרכניו. המדבקה היא "הקנקן" והיא מודבקת על אריזה שבתוכה "מה שבתוכו". מדבקה יפה, אסתטית, שמושכת את העין מעוררת רצון וסקרנות לראות מה יש מתחת לה.

דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים