הדפסה על מוצרים, המדריך לסוגים השונים | 180flat

הדפסה על מוצרים - איזה חומרים יש..


זה מכבר גילו בעלי עסקים רבים את הפוטנציאל השיווקי העצום הגלום בהדפסה על מוצרים שונים העשויים מחומרים שונים, בגדלים שנים, ומשמשים לשימושים שונים. ההדפסה כאלמנט עיצובי משתלבת עם המוצר כפוטנציאל שיווקי. כל מוצר עשוי לשמש חומר ובסיס להדפה דיגיטאלית איכותית. ניצול המוצר, ולו גם הקטן ביותר, כגון דיסק און קי, כרטיס מגנטי, עכבר אלחוטי עשוי לשמש כיום מכשיר וערוך שיווקי עצמתי ואפקטיבי. כך, לדוגמה, הופכת ההדפסה לחלק בלתי נפרד ממתנות שמעניקות חברות לעובדיהן בחגים ובמועדים ובמעמדים שונים. חברה מנצלת את המתנה על מנת למתג ולשווק את עצמה, כאשר על המוצר שאותו היא מעניקה טבוע הלוגו שלה, בצבעים המקוריים, לפעמים בתוספת משפט מסוים ( סלוגן, לדוגמה).

איכות דפוס מצוינת מאפשרת לנצל את המוצרים כסוכני שיווק שקטים שפועלים באופן רצוף ומאפשרים לרבים להיחשף אליהם.  ניצול אפקטיבי במיוחד של הדפסה על מוצרים כפלטפורמה שיווקית מתבצע בכנסים, בתערוכות, בירידים, בוועידות ובכינוסים עסקיים שונים שנערכים  במקומות שבהם משתתפים רבים. מאחר שניתן להדפיס על כל חומר, ניתן להדפיס את לוגו החברה ומסריה על לוחות עץ, פלסטיק, זכוכית, קאנבס, גומי או כל חומר אחר.

ניתן להדפיס על קירות גבס, על נישות החוצצות בין מתחמים שונים, על החיפוי הפנימי והחיצוני גם יחד של הקיר.

בשנים האחרונות הולך וגדל מספרם של בעלי עסקים המתוודעים אל הפוטנציאל העצום הגלום בהדפסה על מוצרים, גדולים כקטנים, קבועים או זמניים. גם לחשיפה קצובה בזמן אבל רבת השפעה מבחינת כמות האנשים הנחשפים אליה עשויה להיות תועלת רבה. שיווק הוא, במהותו, פעולה של "שלח לחמך" ולא תמיד אפשר לאמוד ולמדוד את ההשפעה המדויקת שלו, אבל אין ספק כי הדפסה על מוצרים מהווה אלמנט שיווקי חשוב שעשויה להיות לו השפעה רבה ומבורכת הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים