חיפוי תקרה - 180flat

חיפוי תקרה

עיצבתם את חדר החלומות שלכם, אך עדיין התקרה הסתמית והלבנה פוגעת בלוק? חיפוי תקרה הוא הטרנד הבא בעולם עיצוב הפנים
מעצבי פנים מנסים כל הזמן להמציא את עצמם מחדש ולא להישאר מאחור. מעבר לרהיטים המעוצבים, לצבעים הדומיננטיים ולפרטי האומנות, נראה שהשלב הבא הוא עיצוב האלמנט היחיד בחדר שנותר עד כה לבן ונייטרלי – התקרה.
עיצוב התקרה נעשה בעזרת פעולה שנקראת חיפוי תקרה שמטרתה להוסיף מימד נוסף כשמסתכלים מעלה. מה שהיה עד כה לבן וסתמי, מקבל טוויסט עיצובי ויכול להוסיף לחלל המעוצב אלמנט נוסף, שנכון לעכשיו, הוא לא כל כך נפוץ. חיפוי תקרה הופך את החלק העליון של החדר לפריט אומנותי לכל דבר.

דומיננטי או משתלב

מגוון האפשרויות שיוצר חיפוי תקרה הן בלתי נגמרות. אפשר ליצור תקרה שתתכתב עם הקו העיצובי של החדר, או שתתן לו קונטרה. אפשר ליצור אווירה חמימה יותר בעזרת חיפוי תקרה בצבעים שקטים, אך לקבל תקרה מעוצבת בצורה דומיננטית יותר, כדי למשוך את עין המתבונן משאר החדר.
חיפוי תקרה נעשה בעזרת פאנלים המותקנים על החלק העליון של החדר, שגם נותנים מראה תלת מימדי מרהיב. את הפאנלים ניתן לעצב בכל צבע וצורה, כאשר לרוב, הם עשויים מגבס. אגב, ניתן לחפות גם תקרות מגבס, בטון או אפילו עץ. ניתן להדביק את הפאנלים כמעט בכל חדר, בהתאם לרצונות הלקוח.

יצירת אקוסטיקה מופלאה

ביצוע חיפוי תקרה מתחיל קודם כל בבטיחות. הפאנלים מותקנים בצורה טובה ויציבה לפני הכל ואם יש סכנה של התקנה לצורך נוי, אך כזו שלא עומדת בתנאי הבטיחות, היא לא תבוצע. ההתקנה היא פשוטה יחסית ונעשית לרוב בעזרת אקדחי סיליקון ודבק סיליקון. הפאנלים קלים וקטנים, מה שהופך את העיצוב למאוד קל ודינמי. בנוסף, הם גם עמידים מאוד ויכולים להחזיק שנים רבות ובכל מזג אוויר. חלק מהפאנלים אפילו גמישים, אם צריך ליצור מראה מעוגל או מכופף לפאנל, והם אף יוצרים בידוד ואקוסטיקה נהדרת בחדר.
חיפוי תקרה מתאים בעיקר לחדר צבעוניים מאוד. אם כל החדר צבוע בצבע דומיננטי ועמוס בפרטי אומנות ותמונות צבעוניות, הקיר הלבן יוצר ניגודיות שהורסת קצת את התפיסה של החלל. יצירת חיפוי תקרה בצבע זהה או דומה לצבע הדומיננטי בחדר תיצור אפקט מרתק של חלל מופלא.

לשבור את המונוטוניות

אם אתם רוצים להפוך את התקרה שלכם מקיר מונוטוני לפריט אומנותי מעוצב, חיפוי תקרה היא בדיוק בשבילכם. תוכלו ליצור חלל דמוי גלריה אומנותית שיביע משהו ויתכתב עם האומנות שקיימת בארבעת הקירות האחרים. הפרופיל הדקורטיבי משתנה פלאים שיש אומנות גם היכן שאנחנו לא מצפים למצוא אותה. לבן הוא גם צבע שמתלכלך די בקלות ובעזרת חיפוי צבעוני, לא תקבלו לכלוכים מעצבנים במקום שאי אפשר להגיע אליו. 
הצפי הוא שבעוד כמה שנים, חיפויי תקרה יהיו נפוצים יותר ויהפכו לטריוויאלים בבתים מעוצבים ובחנויות. לכן, כדאי לכן להקדים את הסחף, להזמין חיפוי תקרה לעצמכם וליצור חדר מיוחד וייחודי, שיהווה את ההתחלה של הטרנד הבא בעולם העיצוב הישראלי.

דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים