עיצוב בדפוס, הדפסה על זכוכית | 180flat

עיצוב בדפוס בטכנלוגיה חדשה


באופן אבסורדי דווקא שעולם הדפוס היה אמור להיות בסוג של דעיכה בגלל האינטרנט והעולם הדיגיטלי, הוא נמצא בצמיחה מתמדת. היום ניתן לבצע הדפסות על חומרים שונים ומיוחדים שבעבר לא היה ניתן לעשות או לא חשבו להדפיס עליהם. למשל, הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק וחומרים נוספים.

למען האמת יש בזה היגיון מסוים, הרי ההתפתחות הטכנולוגית הביאה לכך שמכונות הדפוס השונות מאפשרות להדפיס על חומרים שונים ולא רק על נייר. מה עוד שהביקוש להדפס על חומרים שונים, רק עלה עם הזמן.

אם ניקח למשל את הרעיון של הדפס על זכוכית, היום יש לו משמעות מסחרית, משמעות של מיתוג החברה, באמצעות הדפסה על זכוכית ניתן למכור יותר מוצרים של החברה, ניתן לפתח כלים לקידום מכירות ומוצרי פרסום שונים.

מההדפסה על זכוכית נהנים היום בעיקר חברות מסחריות אך האמת היא שהדפסה כזו מתאימה גם ללקוחות פרטיים, למשל מי אספנים של אומנות או משפחות שרוצים להדפיס תמונות שנועדו להצגה בבית. נקודה נוספת, הדפסה על זכוכית מתאימה גם למוסדות חינוך, בתי כנסת, ועוד לא מעט גורמים ציבוריים, פרטיים ואחרים.
הטכנלוגיה מאפשרת כהיום לבצע הדפסה במגוון עיצובים מיוחדים. התחום הבולט ביותר כהיום הוא הדפסה על זכוכית

אחד היתרונות של הדפסה על חומרים שאינם נייר ובפרט הדפסה על זכוכית הוא, שמדובר בחומר שקל מאוד לשמור עליו והוא יכול ליהנות ממגוון עיצובים. החל מתמונות, כרזות, ציורים, סיסמאות, לוגואים ועוד. זו הסיבה שהשימוש בדפוס על זכוכית הולך וגדל עם הזמן. כאן אנחנו רואים בוודאות כיצד עולם הדפוס לא רק שלא נעלם ולא רק שלא דעך בעקבות הצמיחה של העולם הדיגיטלי, אלא נעזר בו וצמח ביחד איתו אל מקומות חדשים. עם הזמן יותר ויותר חומרים הופכים מותרים לדפוס, ואנחנו יכולים ליהנות מהדפסות ברמות גבוהות מאוד על שלל החומרים השונים. 


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים