180 - העולם השטוח - הדפסה על כל סוגי המשטחים - פתרונות הדפסה

פתרונות מיתוג לעסקים - כל הפתרונות לעסק שלך במקום אחד 

עולם שלם של פתרונות מיתוג לעסקים, החל מתוכניות עיצוב לחללים ומקומות מסחריים. הפתרונות שלנו בתחום המיתוג:
-          הדפסות על מגוון החומרים והבדים הקיימים.
-          תכנון ועיצוב חללי מסחר ומרכזי מבקרים. 

פתרונות מיתוג לעסקים

פתרונות הדפסה לכל עסק

 
בעל עסק מחפשים פתרונות הדפסה ? , אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות להדפסה על חומרים.
תוכלו למצוא מגוון פתרונות הדפסה עבור מיתוג עסק , שיווק , עיצוב אזורים בעסק וכל פתרון דפוס שאתם צריכים אנחנו נשמח לספק עבורכם. 

פתרונות הדפסה לעסקים - הכל במקום אחד

הדפסה על מוצרים היא לא רק אמצעי קומוניקטיבי המאפשר ליידע את הציבור מה יש בהם, ממה הם מורכבים ולאיזו מטרה הם מיועדים. פתרונות הדפסה שונים מאפשרים ליצרני המוצרים למקסם את הפוטנציאל השיווקי שלהם על ידי הדפסת הלוגו של העסק, הסלוגן שלו ופרטים נוספים.  ההדפסה מהווה מרכיב חשוב במיתוג היצרנית ולא רק לחשיפת המוצר.

טכנולוגיית הדפוס המתקדמת והמשוכללת מאפשרת כיום לייצר מגוון פתרונות הדפסה כמעט על כל חומר ברזולוציית צבע אידיאלית.  הדפסה דיגיטאלית מתבצעת במהירות וביעלות. היא אינה כרוכה ב"עבודה מלוכלכת", אף לא בשימוש בחומרי גלם מרובים.

הפקות דפוס רבות כגון יומנים, לוחות, עטיפות, קלסרים, פולדרים, חוברות- כל אלה הן עבודות דפוס, אשר במוצר המוגמר שלהן ניתן להביא לידי ביטוי את הייחוד של העסק שלכם ולמתג אותו באופן שלא ניתן יהיה להתעלם ממנו. ניתן להדפיס על עץ, על פלסטיק, על זכוכית ובכך ליצור אפקט חזותי עצמתי ומרשים במשרד, לרבות הדפסה על מחיצות או קירות גבס החוצצות בין סביבות העבודה השונות במשרד הגדול ובכך ליצור נישות המאפשרות מידה רצויה של פרטיות ועם זאת להיות חלק מהמרחב הכללי ולקיים תקשורת רצופה ושוטפת.

הדפסה איכותית מהווה ערובה לעמידותה לאורך זמן, ללא חשש מדהייה, משחיקה או מבלאי ומאפשרת לכם להפיק תועלת רבה.

אם אתם זקוקים להדפסה על כל מוצר שהוא, העשוי מכל חומר שהוא, אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל מהמקום או מהמוצר שלכם, אנחנו מציעים וממליצים לכם להתוודע אל מגוון פתרונות דפוס העשויים למנף את העסק שלכם ולהגביר באופן משמעותי את נפח הפעילות בו.


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים