180 - העולם השטוח - הדפסה על כל סוגי המשטחים - אודות

פארק תקשורת בע"מ הוקמה בשנת 1998 כדי לתת מענה לדרישות השוק לחברת הפקות שתרכז את כל הפקות הדפוס הדיגיטלי לנקודת המכירה וחללים החל משלב הבריף ועד לביצוע בפועל בשטח.
ONE STOP SHOP , החברה נותנת את כל פתרונות התצוגה לתחומי ה – POSו – POP  כולל מתקני תצוגה ייעודיים ייעוץ וביצוע בארץ ובחו"ל.


למנהל החברה : יעקב גולן  ניסיון של כ – 20 שנה בתחומי השיווק העסקי, ניהול פרויקטים , פרסום, ייעוץ שיווק, דפוס והפקות דפוס.
יעקב גולן מוסמך בכלכלה ומנהל עסקים שימש בתפקידיו השונים : כמנהל שיווק חברות בנות קוקה קולה ישראל, מנהל מסחרי של "ידיעות תקשורת" , מנכ"ל פנאי פלוס ,מנכ"ל מדיה גרף והיום כמנהל ושותף בפארק תקשורת שכאמור ב – 10 השנים האחרונות בצעה פרויקטים במיתוג עבור החברות : סלקום , לוריאל, סוברו ,חצי חינם, משרד הביטחון רשת עיניים...
הניסיון הרב שמביא יעקב גולן לחברה בתחומי הדפוס הדיגיטלי על כל גווניו כמו גם הידע ויכולת הייעוץ בתחומי מיתוג נקודת המכירה , תערוכות ועיצוב הם הבסיס להצלחת החברה ויכולתה לתת מענה מקצועי ואמין ללקוחותיה.
בשנתיים האחרונות פתחה החברה אופקים חדשים למעצבי הפנים והארכיטקטים כאשר הביאה לארץ את אופציות הדפסות UV על חומרים קשיחים , נושא הדפוס הדיטילי באמצעות UV חדש בעולם קל וחומר הדפסות על חומרים כמו : זכוכית. עץ. מתכת. קרמיקה. שיש ופלסטיק.


מדפסות UV חדישות ומשוכללות נותנות מענה להדפסות על חומרים שהיו בגדר חלומם של מעצבי הפנים והארכיטקטים , היכולות החדשות הן פרי פיתוח של שנים ליצירת יכולת הדפסה בפורמטים גדולים ( 200*500) על חמרים קשיחים לאפליקציות כמו : חיפוי קירות בזכוכית או עץ וקרמיקה באמצעות הדפסת קבצים עלפי בחירת הלקוח.


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים