180 - העולם השטוח - הדפסה על כל סוגי המשטחים - דף הבית 180

העולם השטוח: העולם היחיד ללא גבולות

 OUTDOOR
הדפסה בפורמט ענק דוגמא .
הדפסה בפורמט ענק דוגמא למוצרים: רשתות ענק שמותקנות ע"ג (בניינים לצורך פרסומת)לתנאי חוץ שמשוניות,רשתות,מדבקות עם גימורים מתאימים: תפירה, טבעות ושרוולים ללאטות.

 INDOOR
הדפסה לתנאי פנים עם רזולציה גבוהה מאוד עד 1400 DPI על חומרי גלם כמו:
מדבקות שקופות,אטומות,בדים,קנבסים הדפס ע"ג קרטונים,קאפות ופיויסי.
ניתן לייצר ממוצרים אלה קאוטים חתוכים צורני או בשטנץ, כל המוצרים מגיעים עם למינציה מאט או מבריק הלמניעת דהייה
 
 מתקני תצוגה
לתמיכה במוצרי הדפסה שלנו אנו יודעים לספק מתקני תצוגה שיידעו לתמוך במוצרים השונים
לדוגמא: מתקן מתכת רצפתי שתומך בקאפה  גדולה בגודל 2מ' גובה ורוחב 1מ'
 
 דפוס משי
הינו דפוס בטכנולוגיה של הדפסת רשתות שמתאימה רק לכמויות גדולות  מאוד.
ניתן להדפיס ע"ג חומרי גלם כמו:מדבקות, שמשוניות, פיויסי, רשתות ועוד.

 הדפסה על חומרים שטוחים
הדפסה דיגיטלית בצבע מלא UV כולל דיו לבן על חומרים קשיחים: זכוכית, קרמיקה, חרסינה, אבן, פרספקס, פורמיקה, מתכת, עץ, עור, PVC, שיש, ניר אורז. ניתן לעשות ציפוי הגנה ברמות שונות של עמידות. מלכה אפוקסית עד חומרים אפוקסיים מורכבים שנועדו להגן מפני שחיקה מסיבית. מחייב קובץ דיגיטלי באיכות טובה שלך או ממאגר התמונות שלנו. ההדפסה לרוב ישירה על המצע הנדרש. על זכוכית ניתן להדפיס על שקף בין 2 זכוכיות שקופות [ זכוכית רבודה- טריפלקס ] כך שניתן לראות דרך הזכוכית כפי שנראה בירושלים בלילה.הדפס ישיר על הזכוכית בזכוכית רבודה מגן על ההדפסה.
מומלץ ברוב המקרים] הדפס אטום עם רקע לבן לא ניתן לראות דרך הזכוכית. מתאים למקומות שמאחור יש קיר ותאורה אחורית. הדפס על זכוכית שקופה לגמרי ללא עופרת,משפר את התוצאה הסופית, אין את הירקרקות של הזכוכית [הזכוכית יקרה].
הדפס על טפט איכותי והדבקתו על הזכוכית, זול , אבל עמיד פחות. מאפשר להדפיס ולהדביק על הזכוכית הקימת כאשר לא ניתן או לא כדאי להחליף את הזכוכית. הדפסה על קרמיקה מחיבת ציפוי בהתאם למיקום. למקומות לחים ציפוי גלזורי, קרמיקה לרצפה תקבל הגנה ע"י חומר אפוקסי עמיד ביותר[ הן לחומרי ניקוי והן למדרך] הדפסה על פרספקס- מומלצת רק כאשר לא ניתן להדפיס על זכוכית. רוחב המדפסת 260 ס"מ ועובי 10 ס"מ.
כלומר ניתן להדפיס ישירות על דלתות בתנאי שעוביין עד 10 ס"מ. לדוגמה- מושלםלדלתות מטבח או מזנון.דוגמה נוספת- על קרמיקה מ"ס דוגמאות בכדי להגיע לכלליצירה שלימה על כל המשטח.
המדפסת מיוחדת לחומרים שטוחים וקשיחים, [לא ניתן להדפיס על משטח שאינו ישר]
יכולות המכונה פותחות אפשרויות בלתי מוגבלות בכל התחומים. אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב מוצר. וכן אין זו קלישאה- טכניקה פורצת גבולות במיוחד בהיקפים גדולים מכמה סיבות. מהירות, מחיר, ישום.[ בהשואה להדפס משי או קרמי].
אהילים- ליצירת אהילים יחודיים ומקוריים ניתן להדפיס על פרספקס, בד או ניר אורז. הן לסדרת יצור שלמה של אהילים והן ליצור יחידני של אהיל לצורך עיצוב האוירה הנדרשת.


דף הבית  |  הדפסה על מוצרים |  פתרונות הדפסה  | עיצוב נקודות מכירה | הדפסה על זכוכיתאודות |  צרו קשר  |  

flat180  מתמחה בהדפסה על מוצרים ועל כל סוגי החומרים השונים כגון: הדפסה על זכוכית, עץ, פלסטיק, והדפסות מסובכות על אהילים ופרספקס, בנוסף flat180 מתמחה בפתרונות הדפסה ומיתוג לעסקים. 077-4327824
 
כל הזכויות שמורות לקובי גולן Flat180
  קידום אורגני - ecpm
לייבסיטי - בניית אתרים